Apie mus

REKLAMIJA - teikiame dizaino, reklamos, reklamos gamybos bei montavimo paslaugas. PROFESIONALIAI, KOKYBIŠKAI IR LAIKU.

Mes Jums siūlome pagaminti lauko stendus, vidaus stendus, montuojamus žemėje, ant žemės paviršiaus, ar kabinamus. Stendus sumaketuojame, jei reikia suderiname su atitinkamomis instancijomis. Stendų gamybai naudojame platų spaudos ar lipnių plėvelių  pasirinkimą, kokybiškus metalus, varžtus – viską ko reikia kokybiškam ir ilgalaikiam stendo naudojimui!

Pagrindinis Mūsų verslo sėkmės garantas yra darbštūs, gerai savo darbą išmanantys ir atliekantys darbuotojai. Įmonėje dirba aukščiausios kvalifikacijos dizaineriai, ir projektų vadovai. Jų sukauptos žinios bei patirtis leidžia mums tikėtis tik aukščiausių rezultatų ir Jūsų įvertinimo. Visada  stengiamės savo gabumus parodyti darbais ir pasiekti jog kiekvienas mūsų klientas mus rekomenduotų savo partneriams.

Perkančiosioms organizacijoms nemokamai teikiame stendų maketavimo, reklamos biudžeto sudarymo, prekių aprašymo paslaugas!

Reklamija reklamos sprendimai:

>   aiškinamieji ar nuolatiniai stendai;

>   informacinės lentos;

>   išorinės ženklinimo priemonės;

>   pranešimai spaudai;

>   spaudos konferencijos;

>   viešinimo renginiai;

>   popieriniai ir elektroniniai leidiniai (plakatai, lankstinukai, skrajutės, bloknotai, brošiūros), garso bei vaizdo medžiaga;

>   kitos priemonės (segtuvai, maišeliai, puodeliai, maikutės, kepuraitės, skarelės ir kt.);

>   internetiniai sprendimai (paramos gavėjo tinklalapis).

www.empos.lt
www.vilanus.lt